fbpx
Close

Egert Haller läheb Tallinn Openile võitma: ega me mingid mahlamütsid pole!

-Egert Haller | Foto: Siim Semiskar

-Egert Haller | Foto: Siim Semiskar

Mullu Paf Eesti-Läti korvpalliliigas Rakvere Tarva särki kandnud 25-aastasest ja 192 cm pikkusest Egert Hallerist on saanud viimastel suvedel Eesti üks parimaid 3×3 korvpallureid. Lõppenud nädalavahetusel KK Viimsi meeskonnaga kahelt etapilt auhinnarahad ära korjanud mängumees läheb ka sel laupäeval peetavale Tallinn Openile võidumõtetega.

Kohtla-Järvelt kogu tiimiga võidu eest 800 ja päev hiljem Kohilast koguni 2000 eurot teeninud Halleri sõnul võetigi erandlik kaks päeva järjest mängimine ette kopsaka võidusumma nimel. “Kindlasti rahaline auhind motiveeris. Meil tegelikult alguses polnudki plaanis, aga (Reigo) Kimmel juhtis tähelepanu, et selline auhinnafondiga turniir toimub. Suur raha. Mõtlesime, et peaks ikka proovima. Nagu näha, siis tasus ära,” muigas tagamees Korvpall24.ee portaalile.

“Raske öelda, kumb etapp raskem oli. Täna (pühapäeval – toim.) oli endal keha lihtsalt natukene kehvemas seisus. Eilsest väsimus sees ja väikesed lihasvalud. Aga mõlemal päeval meil kõik mängud õnnestusid ja polnud ühtegi ärakukkumist. Ma ei taha öelda, et midagi lihtsalt tuli, aga küllaltki kindlalt suutsime mänguplaanist kinni hoida. Võib rahule jääda,” analüüsis tapva viskekäega Haller.

Sel laupäeval läheb KK Viimsi Snelli staadionil toimuvale hooaja kulminatsioonile vastu ühe favoriidina ning Haller ei varja, et ka ise usutakse oma võimalustesse. “Tallinn Openile läheme ikka võitma. Siin pole ühtegi sellist satsi… ega me mingid mahlamütsid pole. Oleme seda juba tõestanud. Poolakad, keda me Kohtla-Järvel üsna kindlalt võitsime, on väga kõva sats. Ei näe küll, et peaks kedagi kartma või liialt austama.”

Pühapäeval Kohilas sõnas Haller: “See ongi praegu põhiküsimus, mis nelikuga me peale läheme. Seda veel ei tea. Vaatame ja mõtleme, kuidas meil kõige parem oleks.” Loo ilmumise ajaks on selge, et KK Viimsi läheb Tallinn Openile vastu koosseisus, millega hooaega alustati – Viimastel etappidel korvi all hullanud Rauno Nurgeri asemel naaseb Halleri, Siim-Markus Posti ja Kristjan Evarti kõrval rivistusse Karl Johan Lips.

Saalikorvpalli hooajaks Halleril mängupaika veel pole. “Kui tuleb konkreetne variant ja konkreetne pakkumine, siis võin juba enne Tallinn Openit saalihooaja peale mõelda. Praegu on mõningate klubidega suhtlust olnud, aga pole veel otsust langetanud. Kuulan natukene maad ja mõtlen, aga lähima nädala jooksul tahaks isegi midagi konkreetsemat otsustada,” sõnas tagamees.

Varasemalt ka Valga-Valka ja BC Kalev/Cramo ridadesse kuulunud Haller avas veidi kaarte: “Variandid on Eestist. Midagi on ka välismaalt ühest madalamast liigast, mis praegusel hetkel huvi ei paku. Muidugi kaalun ka Tarvas jätkamist, sest mulle Rakveres meeldis ja sobis. Peatreener jääb ka samaks. Kindlasti on Tarvas Eestist üks peamisi pretendente, kelle juurde kaalun minemist.”

scroll to top