fbpx
Close

Euroopa korvpalli austaja Gerd Kiili: mina võrdlen NBA-d Linnateatriga

Avatar
-Gerd Kiili | Foto: Siim Semiskar

Korvpall24.ee sõsarportaali Rahajutud.ee podcasti “Edu Valem” 15. osas võõrustati kunagist meistriliiga korvpallurit, pärast seda kõrgliigat juhtinud ja hiljuti 10 aastat Sportlandi tüürinud Gerd Kiilit. Muheda huumoriga 41-aastane mees pakkus vestluses ühe suurepärase võrdluse korvpalli unistusteliiga NBA kohta.

Teema sai alguse taskuhäälingusaate välkküsimuste rubriigist, kus Kiililt küsiti, kumba tema eelistab, kas Euroliigat või NBA-d. Vastus tuli kiire ja konkreetne – Euroliiga. Hiljem endiselt tipptasemel korvpallurilt aru pärides tõi ta välja, miks Euroliiga tema jaoks NBA seljatab.

“Mina võrdlen NBA-d tänapäeval Linnateatriga. Tuleb (Evelin?) Võigemast ja teeb iga päev kõiki asju ideaalselt. Käisin just eelmisel aastavahetusel NBA-d vaatamas ja seda oli tunda – hüppavad kõrgele, jooksevad ja kogu see show… täpselt nagu Linnateater,” süüdistas Kiili NBA-d läbi huumori liigses täiuslikkuses.

Ta lisas Euroopa tugevaima klubikorvpallisarja kohta: “Aga käid Euroliigat vaatamas ja istud Pireuse Olympiakose fännide kõrval… ma ei julge isegi istuda, ütlen ausalt.”

Loe ka: Gerd Kiili meenutas kunagisi jooksutrenne: me Igor Kurašoviga korjasime samal ajal metsas seeni

Kuula “Edu Valemi” 15. osa:


“Edu Valem” on üle nädala uue osaga välja tulev podcast, kus saatejuhid Maxim Tuul ja Siim Semiskar räägivad mõne oma valdkonnas edukaks saanud inimesega ning üritavad välja peilida valemi, kuidas edukaks saada. “Edu Valem” on leitav Rahajutud.ee portaalis, Soundcloud’is, iTunes’is, Spotify’s ning enamustes suuremates podcastiäppides.
scroll to top
Inline
Inline