fbpx
Close

FOTOD | Andres Sõber käis Haljalas oma kunagistele hoolealustele kaasa elamas

-Rain Veideman, Martin Dorbek, Andres Sõber ja Jaan Puidet | Foto: Siim Semiskar

-Rain Veideman, Martin Dorbek, Andres Sõber ja Jaan Puidet | Foto: Siim Semiskar

Laupäeval Haljalas peetud 3×3 korvpalli Eesti meistrivõistluste etapp kujunes rahvale ülimalt põnevaks vaatamiseks, kui ilma vahetusmängijata pallinud Boft võttis play-off faasis kolm rasket võitu ja teenis lõpuks esikohaauhinnaks olnud 1000-eurose tšeki.

Vihma tõttu spordisaali kolitud turniiril oli kohalikku väiksesse spordipühamusse pressinud ennast ka teenekas korvpallitreener Andres Sõber, kes elas põhiliselt kaasa just Bofti kolmikule (Martin Dorbek, Jaan Puidet ja Rain Veideman). Sama kolmik kuulus 2011. aastal Eesti U20 koondisesse, kes Sõbra juhendamisel sai B-divisjoni EM-il Tornike Shengelia ja Gruusia järel hõbemedali.

Mida otsustavamaks läksid mängud, seda kõvemini kaikus Haljala spordisaalis Andrese kõva hääl: “Tee, Jaan! Pane, Martin! Hästi, Rain!” Kui Bofti mehed lõpuks kolmekesi mängides turniiri ära võitsid, palus Sõber ennast koos päevakangelastega ka pildile.

Samuti Bofti mehi õnnitlema tulnud Kristo Saage nägi kogenud mehena oma kunagist treenerit Sõpra läbi ning teadis naerupahvakute saatel selgitada, kuidas Sõber värbab Bofti kolmiku uueks hooajaks Kadrina Karudesse.

Loe ka: Kurnatud, kuid õnnelik Rain Veideman: see oli ikka päris rets!

-Andres Sõber värbab võidukat kolmikut Kadrina Karudesse, Kristo Saage sekkub otsustavalt | Foto: Siim Semiskar

Kogu Haljala turniiri fotogaleriid saab vaadata Facebooki lehelt 3×3 tänavakorvpall:

scroll to top