FOTO | Kalev/Cramo uued leegionärid on kohal ja varsti ka väljakul

-Kyle Vinales ja Ryan Richards | Foto: Siim Semiskar

Kolmapäeval Paf Eesti-Läti korvpalliliigas hooaega alustanud BC Kalev/Cramo mängis Valga-Valka vastu kõigest kaheksa mehega, kellest vaid üks oli leegionär – lätlane Aigars Škele. Küll istusid sisuliselt kogu võõrmängijate kaadri välja vahetava Cramo uued täiendused juba Kalevi spordihallis ja vaatasid mängu tribüünilt.

Valitsev Eesti meister ja mullune Eesti-Läti liiga pronksiklubi toob korvi alla briti Ryan Richardsi, kellel väga kirju CV, kus ühe eredama märkena San Antonio Spursi poolt NBA draftis valituks saamine. Tagaliinis peaks skoorimise enda õlule võtma Kyle Vinales, kes kõigis senistes mängupaikades on punkte visata mõistnud.

“Meil on hetkel kaheksa ja pool tervet mängumeest,” sõnas Kalev/Cramo abitreener Indrek Reinbok pärast mängu Korvpall24.ee portaalile. “Kurbas venitas küünarliigest. Vajadusel oleks saanud teda mängitada, aga andsime puhkust.”

Reinboki sõnul oli ühel uuel leegionäril meditsiiniline kontroll kolmapäeval ära, teisel on neljapäeva hommikul. “Kõik need toimingud tehakse võimalikult kiiresti ning järgmises Eesti-Läti liiga mängus on mehed kindlasti rivis. VTB Ühisliigas loodame, et läheb hästi ja saame kõik paberid ja viisad korda, et saame minna Nižnisse nii, et mõlemad mehed on kaasas.”

Probleemid komplekteeritusega on oma jälje jätnud ka kalevlaste treeningutele, kus 5-5 mäng on Reinboki sõnul tänavusel hooajal olnud pigem luksus. “Vahepeal teeme 3-3, siis 4-4… 5-5 on saanud ainult pidupäeval teha,” sõnas Reinbok.

Kas abitreener Reinbokile pole veel käsku antud ketse treeninguks jalga tõmmata? “Veel pole vaja olnud,” muigas mees lõpetuseks.

Kalev/Cramo peab järgmise Eesti-Läti liiga mängu juba sel laupäeval, kui külla sõidetakse Jurmala meeskonnale. VTB liigas ootab samuti võõrsilmäng, kui 8. oktoobril kohtutakse Nižni Novgorodiga.

eurobasket

Jaga postitust