fbpx
Close

FOTO | Toomas Raadik on Jämtlandis kohal ja teeb juba täna debüüdi!

Avatar
-Toomas Raadik | Foto: KFUM Jämtland Basket Facebook

Rootsi kõrgliigaklubi Jämtland Basket avaldas reede ennelõunal oma Facebooki kontol pildi, kus eestlasest ääremängija Toomas Raadik poseerib klubi salliga.

“Tere tulemast Jämtlandi, Toomas!” seisis lühikeses tervitustekstis, kus oli lisatud ka lause: “Toomas teeb oma esimese mängu juba täna õhtul BC Lulea vastu!”

Jämtland, kus mängib ka Raadiku hea sõber Jaan Puidet, on alustanud hooaega kahe kaotusega ning hooaja eel suured ambitsioonid välja hõiganud tiim on peatreener Torbjörn Gehrke kinnitusel kerges kriisis.

“Jämtland oli minust juba suvel huvitatud ja nüüd, kus üks pikkadest sai vigastada, olin ma neil üks esimesi valikuid peamiselt tänu Jaanile,” kinnitas Raadik Korvpall24.ee portaalile, et tema siirdumisel Rootsi oli oluline roll ka pikaaegsel meeskonnakaaslasel Jaan Puidetil, kes tänavuseks hooajaks taas Jämtlandi naasis.

Ameeriklase Tavrion Dawsoni vigastuse järel kiirkorras klubisse toodud 29-aastane ja 202 cm pikkune Raadik peaks peatreeneri sõnul tooma meeskonda stabiilsust.

“Toomase mängustiil ei ole üks-ühele Dawsoniga sarnane, kuid eestlase näol on tegemist korraliku korvialuse mängijaga, kellel on väga hea kaugvise. Suure mehe kohta on ta liikuv ning väga hea töövõimega. Ta peaks aitama kinni lappida mitmed augud meie hetkel küsitavas kaitsemängus. Toomase näol saame meeskonda juurde stabiilsust, et kõik teised mängijad saaks keskenduda sellele, milles nad head on,” kommenteeris peatreener Gehrke mõned päevad tagasi klubi sotsiaalmeedias.

Tänase mängu eel kommenteeris juhendaja: “Me lootsime, et (lennukompanii) SAS suudab oma ajakavadest kinni pidada, et Toomas Raadik jõuaks kohale ja saaks meid mõne minutiga kohtumises aidata.”

Nüüd on selge, et viimased kolm nädalat TalTechi meeskonnaga Hiinas turneel olnud Raadik jõudis õigeks ajaks Rootsi ning tõmbab õhtul oma uue koduklubi dressi selga.

scroll to top
Inline
Inline