Korvpall televisioonist ei kao! Alaliit otsib aktiivselt uut koostööpartnerit

-Korvpalliülekanne | Foto: Siim Semiskar

Alates oktoobrist lõpetas tegevuse Tallinna Televisioon, mis kandis üle ka Paf Eesti-Läti korvpalliliiga kohtumisi. Tänavuse hooaja avamäng Tallinna Kalev/TLÜ ja Rapla Avis Utilitase vahel jäi TTV eetris viimaseks korvpallilahinguks, kuid korvpalli näeb teles ka edaspidi.  

„Läbirääkimised erinevate võimalike partneritega käivad ja korvpallifännidel pole muretsemiseks põhjust.  Kindlasti ei kao korvpall teleekraanidelt,“ kinnitas Eesti Korvpalliliidu peasekretär Keio Kuhi pressiteate vahendusel.

Korvpallifännidel pole liigseks meelehärmiks põhjust ka seni, sest kõrgliiga kohtumiste otseülekandeid näeb kolmel korral nädalas, kolmapäeval laupäeval ja pühapäeval Delfi TV vahendusel.

Esimesed otseülekanded on jõudnud Levira robotkaamerate toel vaatajateni ka Saku I liigast, kui hooaja avapäeval läksid EKL-i Youtube’i kanali vahendusel eetrisse G4S Noorteliiga ja Kadrina Karude ning Eesti Maaülikool/SKARCON ja Balteco vahelised kohtumised.

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas on sel nädalal kavas veel kuus kohtumist, millest neli toimub Eesti pinnal – reedel võõrustab Rakvere Tarvas Pärnu Sadamat, päev hiljem sõidab Tallinna Kalev/TLÜ-le külla lätlaste hiid Riia VEF ja pühapäeval on kodumängud Raplas ja Valgas, kellele tulevad vastu Liepaja ning VEF.

teamshield.com

Jaga postitust