fbpx
Close

FOTOD | Korvpallikoondises toimub suvine töö ja Islandi mänguks valmistumine sektsioonides

-Eesti korvpallikoondis | Foto: Siim Semiskar

-Eesti korvpallikoondis | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpallikoondis on Nord Cramo spordihoones aktiivselt tuleviku nimel tööd tegemas, kui valmistutakse veidi rohkem kui aasta pärast toimuvaks EM-finaalturniiriks. Heaks võimaluseks oma hetke taset kontrollida saab olema 29. juulil Saku Suurhallis peetav maavõistlus Islandiga.

Koondise töö käib hetkel sektsioonides, kui päris suur hulk meestest on erinevate traumade tõttu taastusrežiimil ning käivad tegemas individuaalset tööd vastavalt hetkel neile seatud eesmärkidele. Vaatamata sellele, et terve hulk väga tugevaid mehi täiskiirustel ja kontaktiga trenne kaasa ei tee, siis palliplatsile jagub Jukka Toijala käe alla mängumehi vähemalt kolme viisiku jagu.

Traumadest on taastumas või muudel põhjustel individuaalse plaani järgi treenimas näiteks Siim-Sander Vene, Sten Sokk, Maik-Kalev Kotsar, Kaspar Treier, Kristjan Kitsing, Martin Paasoja, Kregor Hermet, Martin Dorbek, Tanel Kurbas ja Siim-Markus Post, kirjutab Basket.ee.

Meediale avatuks kuulutatud teisipäevasel ennelõunasel treeningul viisid Toijala ja abitreener Heiko Rannula läbi tempokaid mängulisi üle väljaku harjutusi, kus mängijad võtsid kiireid viskeid ja hoidsid tempot väga kõrgel. Koondise peatreeneri Jukka Toijala sõnul on peamiselt noorte meestega hea tempot kõrgel hoida, kuid Islandi mängu lähenedes ja kogenumate pallurite lisandudes võetakse kindlasti tempot veidi maha.

Koondisel on 29. juulil toimuvaks koduseks Islandi maavõistluseks valmistuda veel veidi rohkem kui kaks nädalat ning Basket.ee vahendusel saab lähipäevil lugeda nii peatreener Jukka Toijala kui erinevate mängijate mõtteid selleks kohtumiseks valmistumise kohta. Lähipäevil on tulemas avalikuks ka Eesti – Islandi mängu piletiinfo.

Koondise treeningu FOTOGALERII

scroll to top