Fredi Parker vedas võimsa kaksikduubliga Võrumaa võidule Terminal Oili vastu

-Fredi Parker | Foto: Martin Rebane/EKL

Saku II liigas teenis kolmapäeval B-alagrupis hooaja üheksanda võidu Võrumaa meeskond kui alistas võõral väljakul Terminal Oili numbritega 82:67.

Võrukad jäid avaveerandi järel 15:22 kaotusseisu ning poolajale mindi kodumeeskonna 45:37 juhtimisel. Kolmas veerand kuulus aga täielikult Võrumaal, 24:8 ning viimasegi mänguperioodi võitsid nemad, kirjutab Basket.ee.

Fredi Parker kogus võitjate parimana 29 punkti ja 12 lauapalli. 14 punkti ja 11 punktiga lisas teisegi kaksiktuubli Kaidar Taal. Terminal Oilile tõid Juss Jürisaar ja Jörgen Õigus võrdselt 14 punkti.

Võrumaa hoiab 9 võidu ja 3 kaotusega hetkel B-alagrupi teist, Terminal Oil 8 võidu ja 3 kaotusega kolmandat kohta.

Saku II liigas peetakse neljapäeval kaks kohtumist, kui TTÜ Korvpallikool võõrustab Spordiklubi Haapsalu ning KK Viimsi/Kesklinna KK sõidab külla Rae Koss/Hansaviimistlusele.