fbpx
Close

Györi Ülikool tõusis 8. järjestikuse võidu toel liigatabeli teisele reale

-Kadri-Ann Lass ja Györi naiskond | Foto: Women's Basketball Club Győr Facebook

-Kadri-Ann Lass ja Györi naiskond | Foto: Women’s Basketball Club Győr Facebook

Kadri-Ann Lassi koduklubi Györi Ülikool pidas Ungari kõrgliigas oma selle aasta viimase kohtumise teisipäeval, 29. detsembril. Koduväljakul võõrustati otsest konkurenti Szekszardi Atomerömü SKC-d. Tänu heale avaveerandile võeti võit numbritega 75:64 (23:9, 15:22, 17:15, 20:18).

Györi Ülikooli ja Szekszardi vaheline kohtumine oli tähtis, kuna kodunaiskond hoidis liigas enne kohtumist kolmandat ja külalised teist kohta. Esimese omavahelise kohtumise võitis võõrsil Györ 84:78. Sel korral teenis Györi Ülikool võidu 75:64 ja naiskonnad vahetasid tabelis aasta lõpuks omavahel kohad.

Györi Ülikooli eest kogusid kahekohalise arvu punkte 5 pallurit, kellest enim viskasid punkte tavapärane liider Brianna Kiesel ja Reka Dombai, kelle arvele kogunes vastavalt 19 ja 18 silma. Virag Weninger panustas 12 ja Beatrice Mompremier ning Debora Dubei võrdselt 10 punktiga. Eesti koondislane Kadri-Ann Lass jälgis kohtumist varumängijate pingilt ja väljakule ei jooksnud.

Szekszardi naiskonda vedas Maja Skoric 17 silmaga. Cyesha Goree ning Sara Krnjic viskasid võrselt 10 punkti.

8. järjestikune võit kergitas Györi Ülikooli liigatabeli teisele positsioonile (12 võitu – 2 kaotust). Szekszard on kolmas (samuti 12 – 2) ning tabelit juhib puhaste paberitega Sopron, kel kirjas 12 võitu.

scroll to top