fbpx
Close

Henri Drell selgitas viimastes kohtumistes teda tabanud mänguminutite tagamaid

-Henri Drell | Foto: Diego Guglielmi

-Henri Drell | Foto: Diego Guglielmi

Itaalia kõrgliigas 17 osaleja hulgas viimasel kohal paiknev Pesaro korvpallimeeskond pole tänavu 11 kohtumisega veel võiduarvet avada suutnud. Eesti korvpallisõpradel on alarmeeriv olnud näha, et koos raskuste ja hiljutise treenerivahetusega on oluliselt langenud ka meie lootuse Henri Drelli mänguminutid.

19-aastase eestlase enda sõnul on talle viimasel ajal probleeme tekitanud säärevigastus ning see langes väga kehvale ajale, kuna klubi otsustas välja vahetada Federico Perego, kes oli Drelliga seotud juba ka Saksa klubis Bamberg. Uueks juhendajaks saanud 62-aastane Giancarlo Sacco käe all pole Drell veel ennast tõestada saanud.

Hooaja alguses Bologna Virtuse ja Brindisi vastu 16 punkti visanud Drell on viimases kahes kohtumises platsil viibinud vastavalt 6 ja 0 minutit. Hooaja keskmised näitajad on eestlasel 10 mänguga 20,7 minutit, 6,2 punkti, 2,6 lauapalli ja 1,3 resultatiivset söötu.

Korvpall24.ee portaalile oma hetkeseisust rääkinud Drell vaatas tulevikku positiivsel noodil: “Ma arvan, et ikka saan oma võimaluse, sest eelmised mängud olen vigastusega kimpus olnud. Mul oli sääretrauma. Ma nüüd treenin, aga valu täiesti üle pole veel läinud.”

Kuigi peatreenerivahetus tõi Drelli arvates Pesarosse uue hingamise, siis tema jaoks oli ajastus halb: “Praegu olen rohkem vigastuse tõttu eemale jäänud, aga eks see kõik halval ajal tuli ja võib öelda, et mõlemal põhjusel on mänguminutit vähenenud.”

Viimati Euroliiga klubile Milano Armanile tugeva lahingu andnud Pesaro kohtub 15. detsembril teise eestlase Siim-Sander Vene kodumeeskonna Varesega, kes liigatabelis seni kogunud 5 võitu ja 6 kaotust, mis annab 13. koha.

29-aastane ja 203 cm pikkune Vene on 11 kohtumisega keskmiselt kirja saanud 27 minutit, 11,4 punkti, 4,3 lauapalli ja 2,2 resultatiivset söötu.

Henri Drell andis hiljuti pikema intervjuu ka Euroopa noormängijatel silma peal hoidvale veebilehele Eurospects.com. Muuhulgas sõnas 19-aastane mängumees seal, et tema eesmärk on sel hooajal Itaalia kõrgliigas jõuda tasemele, et mängud hakkaksid stabiilselt hästi välja tulema. Viie aasta perspektiivis näeb noormees aga ennast mängimas unistusteliigas NBA.

Loe intervjuud SIIT.

scroll to top