fbpx
Close

Hooaja pronksmedaliga lõpetanud Reinar Hallik: NBA draft on juulis tulemas, peaks vist minema

Avatar
-Reinar Hallik | Foto: Siim Semiskar

Saku II liiga pronksimängus alistas Reinar Halliku KK/Jõhvi SK tulemusega 82:65 BC Viljandi/telliauto.ee meeskonna. Viimasel veerandil püsis vahe stabiilselt kümne punkti piirimail ja eriti tuliseks heitlus kahe meeskonna vahel lõpuminutitel ei läinud.

Artur Saariste tõi RHKK parimana 20 punkti. Meeskonna parimaks valitud Reinar Hallik panustas 15 punkti, 8 lauapalli ja 5 resultatiivset söötu. Viljandi resultatiivsemana viskas Steven Tensing täna 15 punkti.

Reinar Hallik sõnas mängujärgselt, et täna mindi liigselt vastaste madala mängutempoga kaasa. “Läksime rumalalt kõndimisega kaasa ja tegime tegelikult kehva mängu. Saime 10 punktiga ette ja suutsime seda vahet hoida, kuid nad olid ohtlikult lähedal. Viljandi polnud tegelikult mänguks valmis ja me oleksime pidanud nad maa alla lööma.”

Küsimuse peale, mis Reinaril uueks hooajaks plaanis on, vastas mees: “NBA draft on juulis tulemas. Peaks vist sinna minema. Parim mängija siin ikkagi täna ju. See on hea CV-sse panna,” lõpetas mees endale omaselt naljatades.

Viljandi meeskonna eestvedaja Rauno Tamm sõnas Basket.ee-le, et vastased olid täna pisut näljasemad: “Me ei alustanud väga tugevalt ja üritasime vahepeal järgi saada, aga vahe oli kärisenud liiga suureks. Ma kardan, et meil jäi liiga palju energiat eilsesse mängu.”

scroll to top
Inline
Inline