fbpx
Close

Indrek Kajupank: meil pole veel kordagi olnud tunnet, et jama oleks majas

Avatar
-Indrek Kajupank | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliiga veerandfinaalis võitis Rapla Avis Utilitas reedel võõrsil kindlalt 93:64 Tallinna Kalev/TLÜ võistkonda ning viigistas veerandfinaalseeria 2:2 peale. Rapla ääremängija Indrek Kajupank kinnitas, et nad ongi tegelikult parem võistkond.

“Kordagi pole meil veel sellist tunnet olnud, et oleks jama majas. See on natuke üllatav ja näitab meie enesekindlust, et me tunneme, et oleme tegelikult parem võistkond. See, et me oleme 2:2 peale roninud, ei ole tegelikult üllatav,” sõnas reedel 21 minutiga 13 punkti, 4 lauapalli ja 3 korvisöötu kogunud Kajupank Korvpall24.ee portaalile.

Neljandas kohtumises sai Rapla lõpuks ka kaugemalt oma püssid paukuma: “Viskeprotsenti vaadates oli jah ilmselt kõige parem nendest neljast, aga mäng hakkas meil sujuma lihtsate korvide saamise tõttu. Visked tulid sellele järele. Teisel hooajal läksid mõned päris hullud, kui Dominique (Hawkins) pani kiirrünnakust kolmeseid… sellel oleks võinud ka vastupidine efekt olla.”

“Täna (reedel) oli Nolanist väga suur abi, ta söötis ja viskas väga hästi – oli nagu tõeline mängujuht!” kiitis Kajupank võõrleegionärist tagameest, kes seeria alguses oli hädas seljavigastusega ning vaatas mänge platsi kõrvalt.

Ääremängija sõnul peaks Rapla suutma Tallinna Kalevit võita ka ilma väga hea viskepäevata. Esimeses kolmes mängus jäi aga ka mitmes teises elemendis palju vajaka. Neljandaks matšiks tehti kaitses üks oluline muudatus, mis hakkas hästi tööle ja kajastus lõpuks ka tablool.

“Läheme viiendale mängule vastu samamoodi ja ma ei usu, et nüüd mingi hirm peale tuleb, pigem vastupidi, nüüd on isegi lihtsam. Peame endale mõned asjad üle korrutama, et ei tekiks rahulolutunnet,” ei kavatse Kajupank enesekindlast sõnumist vaatamata vastast alahinnata.

Seeria otsustav kohtumine toimub ja poolfinalist selgub 29. aprillil Raplas.

scroll to top
Inline
Inline