fbpx
Close

BC Tartu U15 kaotas teises mängus itaallastele ning kohtub Tel-Avivi Maccabiga

Avatar
-BC Tartu/Eviko U15 | Foto: Torneo Daimiloptu Facebook

BC Tartu/Eviko U15 korvpallivõistkond pidi turniiril Itaalias, Bolognas teises mängus tunnistama itaalaste Sport Junior Giocare Insiemega 70:63 paremust.

Sport Junior Giocare Insieme näol oli tegemist regiooni koondvõistkonnaga, kuhu kuuluvad Reggio Emilia ja Furtitudo parimad mängijad. BC Tartu/Eviko võistkond on samuti tugevdatud kolme Rapla KK mängijaga.

Treener Olari Narits: “Oli hoopis teisest puust mäng, kui hommikune. Vastaste surve oli meeletu ja poistele ei antud sekunditki aega hingata – väga hea kõrge tempoga mäng. Kahjuks, lihtsad eksimused korvi alt ja lubamatult palju eksimusi vabavisetel ei lubanud seda mängu võiduks vormistada. Head meelt teeb see, et pidasime lõpuni vastu ja olime kuni viimase 30 sekundini mängus sees. Positiivne on, et saame järgmisena mängida Tel-Avivi Maccabiga, mis saab olema taas hoopis teistsugune mäng.”

Kaspar Sepp viskas Eesti meeskonna parimana 17 punkti, Kardo Kilk lisas 12 silma ja Markus Heinakroon 8 punkti.

Kaotus tähendas BC Tartu/Eviko meeskonnale, et 29. aprilli hommikul kell 9.00 mängitakse Iisraeli klubi Tel-Avivi Maccabi järelkasvuga. Võitja tagab koha veerandfinaalis, kaotaja peab leppima mängudega 9.-15. kohani.

scroll to top
Inline
Inline