fbpx
Close

Indrek Kajupank: pole tekkinud veel koduse liiga tunnet

-Indrek Kajupank | Foto: Siim Semiskar

Reedeses OlyBet Eesti-Läti korvpalliliiga kohtumises sai Rapla Avis Utilitas (4-6) koduväljakul olulise võidu, kui 97:71 alistati kodune konkurent Tartu Ülikool (5-4). Rapla kogenud ääremängija Indrek Kajupanga sõnul tahtsid ja vajasid nad seda võitu väga.

“Iga mäng on vajalik. Pidime võitma ja tahtsime ka!” kinnitas Indrek Kajupank pärast kohtumist Rapla korvpallimeeskonna Facebooki lehele antud intervjuus.

“Mängu eel oli ootus ja ärevus, aga kui vile käis, läks see üle. Ei tundunud, et keegi oleks pabinas olnud. Oli jõuline mäng ja ärevaid momente oli mõlemal poolel. Mõnus oli mängida ja atmosfäär oli hea,” lisas Rapla üks teenekamaid mängumehi.

Kui Kajupangal paluti Eesti-Läti liiga senist hooaega iseloomustada, siis jäi ta mõttesse: “Mängud on head ja vägevad olnud, aga millegipärast pole tekkinud sellist koduse liiga tunnet veel. Võimalik, et mänge on vähe. Ja kuna Balti liiga on all, siis tekib automaatselt Balti liiga tunne, kui lähed bussiga ja tuled tagasi.”

Ameeriklasest tagamees Dominique Hawkins oli võiduga samuti rahul: “Hea mäng meie jaoks. Kõik tegid korraliku esituse ja fännid ning koduväljak aitasid palju kaasa.”

Noormängija Markus Ruubel lisas teiste jutule: “Täna mängisime väga hästi, üks parimaid mänge, mida sel hooajal oleme teinud.”

Rapla peab järgmise mängu nädala aja pärast, kui koduväljakul võetakse vastu BC Valga-Valka/Maks&Moorits (1-8).

scroll to top