fbpx
Close

Indrek Reinbok: Almeida on endiselt kodumaal ja karkudel

-Ivan Almeida | Foto: Siim Semiskar

-Ivan Almeida | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond sai kolmapäeva õhtul tabelisse järjekordse võidu, kui kodusaalis võideti 88:79 (22:22, 22:29, 24:18, 20:10) Valmiera meeskonda. Koguni 34 kaugviset peale loopinud lätlaste vastu suutis Cramo närvilises mängus ennast koguda alles teisel poolajal.

Korvpall24.ee portaal uuris pärast kohtumist Cramo abitreenerilt Indrek Reinbokilt esiteks mängu kohta, kuid küsis ära ka mitmed teised korvpallisõprade huulil olnud küsimused. Palusime Reinbokil selgitada pikalt tiimi juurest eemal olnud Ivan Almeida olukorda, hinnangut, kuidas on sisse sulandunud uus mees Tony Wroten ning mida arvatakse Eesti esiklubis Jurmala PR-triki kohta seoses Kaspars Kambalaga.

Kas Valmiera mäng läks selliselt nagu te ette nägite või vastased üllatasid teid millegagi?

Eks me teadsime, et nad viskavad kolmeseid rohkem kui kaheseid. Kindlasti meie ootused mängule olid midagi muud. Me reageerisime vastaste agressiivsusele alles pärast esimest poolaega omapoolse agressiivsusega.

Mis jutud teil riietusruumis olid, et suutsite teisel poolajal oma taset tõsta?

Mis jutud need ikka on? Need on garderoobijutud ja üldjuhul on need väga sarnased. Ma ei oska siin midagi erilist välja tuua.

Mis stiilis Kalev/Cramos need garderoobijutud pigem on, kas kurjad või motiveerivad?

Vastavalt vajadusele, on mõlemat.

Mis seis on Ivan Almeidaga? Kus ta on, millega ta tegeleb ja miks ta Eestis pole?

Ta on kodus Roheneemesaartel ja ta on ravil. Minu teada peaks ta siiani olema veel karkudel. Meil ei ole mõtet tuua teda siia külma ja libedasse kliimasse. Mõistlik, et ta raviks ennast kodus.

Kas on talle seatud mingi ajagraafik, millal teda võiks tagasi oodata?

Vot see on küsimus pigem meie meditsiiniosakonnale. Nad on temaga pidevalt ühenduses ja hoiavad ennast kursis, mis uuringuid on tehtud ja kuidas mees paraneb.

Pärast TalTechi mängu küsisin Sult uue mehe Tony Wroteni kohta ja siis Sa ütlesid, et veel on vara talle hinnanguid anda. Kuidas on nüüd, kas pilt on selgem?

Paraku on arvamus mul sama, kuna ta jäi enne Riia VEF-i mängu haigeks ja ei käinud Valgevene reisil kaasas ning polnud meeskonnaga koos. Kui võistkond tagasi tuli, siis on ta meiega taas vaid kaks trenni teinud. Me oleme temaga suhteliselt samas seisus.

Kuidas suhtute Jurmala meeskona trikki, kus täpselt mänguks Kalev/Cramoga tuuakse nö karjääri lõpetama legendaarne “paha poiss” Kaspars Kambala?

Me ei mõtle üle ning läheme mängima korvpalli. Me ei lähe sinna uut provokatsiooni otsima.

Ühesõnaga Chavaughn Lewise võtate kaasa ja mees mängib?

Esialgne plaan on minna mängima nagu tavalist mängu.

scroll to top