Castors Braine sai Euroliigas kaheksanda järjestikuse kaotuse, Anderson sopsas kaugviskega

-Merike Anderson | Foto: ERR

Naiste korvpalli Euroliigas tuli Merike Andersonil ja Belgia klubil Castors Braine kolmapäeval vastu võtta juba kaheksas kaotus järjest, kui 61:73 (16:23, 19:14, 19:10, 7:26) jäädi alla prantslaste Lille’i Villeneuve’ile.

Castors Braine oli kuni viimase veerandajani võidus kinni, kuid neljanda perioodi lagunemine tõi tiimile ühe võidu kõrvale kaheksanda kaotuse.

Eestlannast tagamängija Merike Anderson sai mänguaega 6,5 minutit ning kogus selle ajaga 3 punkti (kolmesed 1/2), ühe vaheltlõike ja ühe isikliku vea.

Castors Braine’i parimad olid 15 punkti ja 6 lauapalli kogunud Albina Razheva ning 13 silma ja 10 lauapalli kirja saanud Celeste Trahan-Davis. Võitjate edukaim oli Shante Evans 17 silma ja 11 lauapalliga.

Andersoni kodunaiskonnal on Euroliiga A-grupi tabelis nüüd 1 võit ja 8 kaotust ning sellega ollakse viimasel ehk 8. positsioonil. Samas, koduliigas on naiskonnal käimas kümnemänguline seeria ning enamus neist on väga suured võidud.