fbpx
Close

INTERVJUU | Brandon Alston Pärnu Sadama mängumeeste IQ-st, saunas käimisest ja Euroopa iseärasustest

-Brandon Alston | Foto: Pärnu Sadam Facebook

Pärnu Sadama meeskonnaga liitus märtsi alguses 28-aastane Brandon Alston. Suvepeallinna klubi pidi oma ridasid täiendama, sest tervisemure tõttu ei saanud hooaega jätkata meeskonna liider Isaiah Hart. Ameeriklasest tagamängija rääkis Korvpall24.ee portaalile, mismoodi Pärnu pakkumine tema lauale jõudis ning miks ta otsustas meeskonnaga liituda. 

196 cm pikkune mängumees on Euroopas pallinud alates hooajast 2019/2020. Aastate jooksul on ameeriklane mänginud Saksamaa esiliigas, Rumeenias, Tšehhis, Soomes ja Gruusias. Eelmine mängupaik oli Alstonil Gruusia meistriliigas, kus Batumi võistkonna ridades jäi tema arvele keskmiselt 29,5 minutiga 11,5 punkti, 4,1 lauapalli ja 3,2 korvisöötu.

Intervjuus Pärnu värske leegionäriga tuli juttu sellest, kui hästi oli ameeriklane kursis Eesti korvpalliga enne siia siirdumist ja kas tal oli liigas juba tuttavaid mängumehi ees. Samuti saime teada, kuidas Pärnu pakkumine temani jõudis ja kui raskelt meeskonnaga liitumise otsus sündis. Muuhulgas kirjeldas Alston oma mängustiili, võrdles erinevaid Euroopa mängupaikasid ning rääkis, milliseid liigasid ja mängijaid ta ise enim jälgib.

scroll to top