fbpx
Close

INTERVJUU | Henri Veesaar tahab Arizonas pakkuda pealtpanekuid, kolmepunktiviskeid ja heal tasemel maleduelle

-Henri Veesaar | Foto: Arizona Wildcats

Eesti korvpalli 18-aastane ja 211 cm pikkune tulevikumees Henri Veesaar lahkus eelmise hooaja lõpus Madridi Reali korvpalliakadeemiast ning siirdus uueks hooajaks Arizona ülikooli, kus on teiste seas ees ootamas ka Eesti koondise liider Kerr Kriisa. Kuna see augusti viimasel päeval toimunud intervjuu jäi täiesti EM-finaalturniiri varju, siis avaldame siinkohal jutu täisteksti nüüd. 

Hooajaeelsel pressikonverentsil vastas Veesaar USA ajakirjanike küsimustele, mis olid teemade poolest täiesti seinast seina. Alates sellest, kui palju Arizona peatreener Tommy Lloyd tema värbamisel aktiivselt vaeva nägi, kui head on ta suhted Kerr Kriisaga, kuni selleni, et kas ta üritab ühte oma hobidest ehk malemängu ka Arizona korvpallurite seas tutvustada.

Loomulikult küsiti ära ka traditsioonilised küsimused Veesaare võimaliku NBA tuleviku kohta, noor eestlane üllatas ajakirjanikke sellega, et jälgis juba eelmisel hooajal väga palju Arizona mänge, et süsteemi ja liikumisi õppida ning Veesaar avaldas ka selle, et teiste temast huvi tundnud ülikoolide treenerid muutusid igapäevaselt ühenduses olles tüütavaks.

scroll to top