fbpx
Close

INTERVJUU | Kaur-Kennerth Tomann: mõtlesin, et kui lähen Stella Azzurrasse, siis tulen tagasi ja pole enam selline nõrgem poiss

-Kaur-Kennerth Tomann | Foto: Arko Kask/Basket.ee

Äsja lõppes Tallinnas peetud BSBC ehk Läänemere karikaturniir, kus Eesti noortekoondised võtsid mõõtu naaberriikidega. Eesti noormeeste U18 koondist oli aitamas veel alles 16-aastane Kaur-Kennerth Tomann, kes igapäevaselt pallib Itaalias Rooma Stella Azzurra akadeemias. Korvpall24.ee portaal rääkis noore mängumehega nii turniirist kui ka kohanemisest välismaa akadeemias.

205 cm pikkune Tomann oli karikaturniiril U18 noortekoondise üks liidritest, kui kolme mängu peale sai eestlane keskmiselt 33 minutiga kirja 15,7 punkti, 6,7 lauapalli ja 4,3 korvisöötu. Konkreetne intervjuu on tehtud pärast U18 koondise teist matši Soomega, kus tuli vastu võtta kõige suurem kaotus: 67:92. Turniiri avapäeval õnnestus meie poistel 76:62 üle mängida Rootsi eakaaslased ning turniiri viimasel päeval tuli Lätilt vastu võtta 53:68 kaotus.

Küsisime intervjuus 16-aastaselt mängijalt Eesti noortekoondise ja vastaste taseme kohta ning uurisime, mil määral aitab tema mängule kaasa igapäevaselt välismaal treenimine. Samuti saime teada, kuidas on noormehel Stella Azzurra akadeemias seni läinud ja mis oli uues keskkonnas alguses kõige keerulisem. Lisaks rääkis noortekoondises häid etteasteid teinud Tomann, kus ta trenni kõrvalt sel hooajal mänguminuteid teenib ja millised on tema tulevikuplaanid.

scroll to top