fbpx
Close

INTERVJUU | Marie Anette Sepp meie jaoks harjumatutest NCAA reeglitest: mõtlesin, et mis pull see selline on

-Marie Anette Sepp | Foto: UAlbany WBB Facebook

USA üliõpilasliiga NCAA kõrgemas divisjonis on lisaks mitmele Eesti meeskorvpallurile kaasa löömas ka meie neiud, kellest üks on novembri lõpus 20-aastaseks saanud tagamängija Marie Anette Sepp. Mullu TalTech/Nordaidi naiskonna Eesti meistriks aidanud ning Eesti naiste koondiseski juba endale korraliku rolli välja võidelnud mängujuht on esimest hooaega kuulumas Albany Great Danes’i tiimi.

Ameerika Ühendriikide idarannikul, nii New Yorgist kui ka Bostonist umbes kolmetunnise autosõidu kaugusel asuva Albany ülikooli mängivasse rotatsiooni pole Sepp oma debüütaastal seni eriti pääsenud ning tõeks on saanud see levinud hinnang, et NCAA tiimides on kohe esimesel aastal eriti Euroopast tulles keeruline löögile pääseda. Seni on neiu üheksas kohtumises teeninud keskmiselt 4,8 mänguminutit.

Korvpall24 uuris pikemas intervjuus Sepalt, kuidas ta nii uude kultuuriruumi sulandumisega kui ka õppur-sportlase rolliga on kohandunud ning kui palju trenni tema naiskonnas tehakse. Sujuvalt jõudsime jutuga näiteks ka NCAA korvpallireeglite juurde, mis eurooplasel võivad esimese hooga juhtme veidi kokku ajada küll.

scroll to top