fbpx
Close

INTERVJUU | Pärnus jätkav Isaiah Hart avas, miks Eesti talle muljet avaldas ja millal Gert Kullamäe tema peale karjub

-Isaiah Hart | Foto: Pärnu Sadam Facebook

Pole just tavapärane, et Eesti klubidesse toodud võõrleegionärid kahe hooaja vahel lepingut pikendavad. Meeldivaks erandiks on sügisel taas Pärnu Sadama särki kandma hakkav ameeriklane Isaiah Hart, kellele Pärnu on ühtlasi ka profikarjääri esimeseks välisklubiks. Korvpall24 otsustas tagamehega intervjuu teha ning uurida, kuidas ta senist kogemust profikorvpallurina hindab ning mida ta arvab nii Eestist kui ka täpsemalt Pärnust.

Kuuajalise katseaja järel suvepealinna mängima jäänud 180-sentimeetrine mängujuht kogus mullu Eesti meistriliigas 15 mängu ja ligi 33 minuti jooksul 15,9 punkti, 3,5 lauapalli, 4,3 korvisöötu ja 1,3 vaheltlõiget. Eesti-Läti ühisliigas sai juulis 24. sünnipäeva pidanud Hart hooaja kokkuvõttes kirja 12 punkti, 2,4 lauapalli, 4,1 söötu ja 1 vaheltlõike.

Korvpall24.ee sai alljärgnevast usutlusest teada, kelle kaudu tekkis Hartil ühendus Pärnuga, kuidas hindas ta klubi ja pärnakate suhtumist ning milliseks kujunesid tema üksildased uitamised suvepealinnas. Seejärel lahkas ta põhjalikult esimese välisklubi kogemusi ning saime ühtlasi teada, miks Gert Kullamäe tema peale karjub. Viimaks avaldab Hart mängija, kes võidab trennis eranditult viskevõistlusi, millised meeskonnakaaslased on teinud suurima arenguhüppe ning annab vihje, kuidas meeskonna komplekteeritust veelgi parandada.

scroll to top