fbpx
Close

INTERVJUU | Sverre Aav peatreener Gert Kullamäe karmusest, euromängude efektist ning oma eeskujudest

-Sverre Aav | Foto: fiba.basketball

Paf Eesti-Läti liiga viskaval tagamängijal Sverre Aaval (21-aastane, 193 cm) on sel hooajal Pärnu Sadama mängus oma roll. Mees on toonud keskmiselt 20,8 minutiga 5,3 punkti, 1,7 lauapalli, 1,4 korvisöötu. Kuid ainult numbrid ei näita kõike, sest Aav on saanud oluliselt rohkem mänguaega võrreldes eelmise hooajaga ning oma agressiivsusega on andnud suurema panuse, kui numbrid näitavad.

Võrreldes mulluse hooajaga on Aav igal rindel juurde pannud ja on murdmas ennast meeskonna tuumikusse. Tal on ka kindlad eeskujud nii Euroliigast kui ka NBA-st, kellelt üht-teist õppida. Kui selle intervjuu avaldamise hetkeks on selge, et see kõik ei realiseeru tänavu Eesti-Läti liigas, siis on Pärnul ees veel Eesti meistritiitli kaitsmine.

Korvpall24 portaalile antud intervjuus rääkis Aav sellest, kuidas euromängud nii talle kui tema hinnangul ka teistele pärnakatele tulevikuks reaalselt kasu tõid, kellelt ta suures korvpallis endale sarnaste mängijatena eeskuju võtab ning miks peatreener Gert Kullamäe on suutnud teda väga palju aidata.

scroll to top