fbpx
Close

INTERVJUU | Siim-Sander Vene tulevikust: peaks veel kolm aastat välismaal ära tegema, siis on 20 aastat piiri taga koos

-Siim-Sander Vene | Foto: Hapoel Jerusalem Basketball Club Facebook

Eesti korvpallikoondise ühel kogenumal mängumehel, ääremängijal Siim-Sander Venel jäi viimases koondiseaknas platsil käimata, kuna ta murdis hiljuti Iisraeli kõrgliigaklubi Jeruusalemma Hapoeli treeningul väikese näpu. 32-aastase ja 203 cm pikkuse Vene sõnul on selle traumaga tegemist täpselt piiripealse asjaga. Intervjuu avaldamisele eelnenud nädalavahetusel oli õnneks Vene aga platsil tagasi, kui aitas koduklubil Iisraeli liigas võita.

Korvpall24 tegi pikaaegse Eesti koondislasega intervjuu Tallinnas enne koondisemänge Sloveenia ja Rootsiga, kuna Vene kasutas siiski võimalust, et vahepeal Iisraelist kodumaale tulla. Kuna Iisraelis on välismängijate piirangud, siis on Vene kohalikus liigas mänge pidanud vaatama päris tihti pingilt, kuid eurosarjas pääseb lõdvemate reeglite tõttu tihemini koosseisu.

Intervjuus rääkis Vene, kuidas ta näpule viga tegi, kuidas on ta harjunud olukorraga, et Iisraeli liiga kohtumises ei pruugi koosseisu pääseda, kas Hapoelis on olnud näha ka mingit tõmblemist, kuidas mõjus klubile hiljutine karikavõit, miks Venele sealne ühiskond mokkamööda pole, milline on tema lepinguline suhe Hapoeli tiimiga ning kui kaua plaanib ta veel tipptasemel korvpalli mängida.

scroll to top