fbpx
Close

INTERVJUU | Tänavuse hooaja komeet Stefan Vaaks: individuaalses plaanis olen oma ootuseid ületanud

-Stefan Vaaks | Foto: Martti Vaidla/Viimsi

Neljast Hispaania aastast kolmel peamiselt trenni tegemisega piirdunud Stefan Vaaks on kodukamaral tagasi ning naudib KK Viimsi särgis korvpalli täiel rinnal. Mängunäljas noormehe suurepärased sooritused on meeskonna tõstnud Eesti-Läti liigas punase laterna staatusest kõrgemale ning kevadeks on potentsiaali ka tabeli keskmikke hammustada.

18-aastane ja 191-sentimeetrine tagamängija on Eesti-Läti liigas 17 mängu ja 27 minuti jooksul saanud kirja 13,8 punkti, 1,9 lauapalli, 1,8 söötu ja 1,2 vaheltlõiget. Vaaks on liiga top 20 pingereas sees nii keskmiselt visatud punktide (13. kohal) kui ka tabatud kolmeste (18.) arvestuses.

Korvpall24.ee portaal uuris noormehelt lähemalt, kuidas on ta senise hooajaga rahul, mis on seniste võitude peamine komponent ning millisest allikast ammutab ta noormängija puhul harvanähtavat enesekindlust. Saame ka teada, millistes mänguelementides tuleb tal järgmine arenguhüpe teha, kas välisklubid juba koputavad uksele ning kes väljakul ja riietusruumis on noore ja vihase Viimsi meeskonna liidriteks.

scroll to top