fbpx
Close

“Itaallane” Kaspar Treier pääseb Itaalia vastu 12-mehelisse koosseisu, Laane jääb kõrvale

-Kaspar Treier | Foto: Siim Semiskar

-Kaspar Treier | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpallikoondise peatreener Jukka Toijala tegi pühapäevaseks EM-valikmänguks Itaaliaga koosseisus ühe vangerduse, kui Rait-Riivo Laane asemel tõmbab 12 mehe hulgas vormi selga ääremängija Kaspar Treier.

20-aastane ja 199 cm pikkune Treier jäi koos Tanel Kurbasega Põhja-Makedoonia kohtumises koosseisust välja. Laane ja teine mängujuht Kerr Kriisa olid Skopjes ainsad mängumehed, kes võidumängus platsil ei käinud.

Korvpall24.ee oli mängueelsel päeval koondise treeningul kohal ja Treieri esimesed kommentaarid olid: “Hea tunne on loomulikult, mis seal muud ikka. Eks Põhja-Makedoonias oli mängu kõrvalt vaadata üsna raske.”

Treier on klubikorvpalli juba aastaid mängimas Itaalias ning esindab tänavu sealse esiliiga hetkeliidrit Ravennat, kus pallimas teinegi noor eestlane Mikk Jurkatamm. Itaalia keelt üsnagi vabalt valdava Treieri tänavuse hooaja keskmised näitajad Serie A2 liigas on olnud 24 mänguga 21,3 minutit, 9,8 punkti, 4,5 lauapalli ja 1,3 söötu.

Koosseis mänguks Itaaliaga: Siim-Sander Vene (kapten), Kristian Kullamäe, Rain Veideman, Janari Jõesaar, Kristjan Kitsing, Rauno Nurger, Kerr Kriisa, Kaspar Treier, Martin Dorbek, Henri Drell, Sander Raieste, Kregor Hermet.

scroll to top