fbpx
Close

Teise liiga klubiga liitub aastate eest supertalendiks peetud Kalev/Cramo ääremängija

-Kristo Mangelsoo | Foto: Siim Semiskar

-Kristo Mangelsoo | Foto: Siim Semiskar

Saku II liigas tiitli nimel hooaja jooksul oma meeskonda juba Mario Poluski ja Madis Soodlaga tugevdanud Viljandimaa tiim Eesti Maavara/Baltic Agro tõi hooaja otsustavateks hetkedeks oma ridadesse veel ühe endise BC Kalev/Cramo palluri Kristo Mangelsoo.

Oma generatsiooni üheks talendikamaks mängijaks peetud 206 cm pikkune väike äär Kristo Mangelsoo kuulus aastatel 2012-14 kahel hooajal BC Kalev/Cramo koosseisu, kuid lõpetas tippkorvpalli ootamatult pärast 2013/14 hooaega.

Oma viimasel kõrgliigahooajal sai noortekoondisteski mänginud Mangelsoo kirja 17 mängu ning tõi keskmiselt 10,5 minutiga 3,1 punkti. Aasta varem oli tema statistika 12 kohtumisega 11,2 minutit ja 4,6 punkti.

Eesti Maavara/Baltic Agro avaldas oma Facebooki seinal: “Rõõm teatada, et meiega liitus Viljandimaa enda noor ja andekas korvpallur, kes on juba varases eas palju saavutanud. Kristo liitus meiega, kuna meeskond on suurte ambitsioonidega ja tahab jõuda kaugele.”

Lisatud oli ka Mangelsoo enda lühike kommentaar: “Tahan kõvasti treenida ja hea meel on taas platsil olla.”

Viimased viis kohtumist võitnud BC Eesti Maavara/Baltic Agro on II liiga tabelis hetkel 12 võidu ja 7 kaotusega 6. kohal.

scroll to top