fbpx
Close

Madis Soodla liitus kuldmedalit jahtiva teise liiga klubiga

-Madis Soodla | Foto: Siim Semiskar

-Madis Soodla | Foto: Siim Semiskar

Saku II liigas hetkel tabeli keskpaigas paiknev Viljandi meeskond BC Eesti Maavara/Baltic Agro, kes teatas hiljuti kunagise meistriliigapalluri Mario Poluski liitumisest, avaldas nüüd oma Facebooki lehel teate, et tiimiga liitub ka hiljutine BC Kalev/Cramo ääremängija Madis Soodla.

Tänavust hooaega esiliigameeskonnas Balteco alustanud 22-aastane ja 206 cm pikkune Soodla on varasemalt kõrgliigatasemel pallinud ka Audentese Spordigümnaasiumi esindustiimis G4S Noorteliiga. Tänavu Balteco eest pallides kogus Soodla kuue mänguga keskmiselt 20,4 minutit, 1,7 punkti ja 6,2 lauapalli.

Soodla senised võistkonnakaaslased toovad välja tema tugevustena eelkõige väga head nina lauapallide ja kulpide peale, samuti suurepärast mängulugemist ja mitmekülgsust – Madis suudab vajadusel katta kaitses mängijaid positsioonidel 1 kuni 5, üleväljapressingu vastu palli üle tuua ning meeskonnale igati kasulikult mängida, kirjutab BC Eesti Maavara/Baltic Agro oma Facebooki lehel.

Alati rõõmsameelne ning oma lennukate ja väga efektsete pealtpanekute tõttu hüüdnimeks “Lendav eestlane” saanud korvpallur kirjeldab oma liitumise põhjuseid ise nii: “Viljandi liigas mängides tekkis meestega hea klapp, vahva tiim on. Väljakutse on põnev, sest ma olen rahul vaid juhul, kui kevadel kuldne medal kaelas ripub!”

BC Eesti Maavara/Baltic Agro on seni teises liigas võitnud 7 ja kaotanud 6 kohtumist ning sellega ollakse 12 meeskonna hulgas 7. positsioonil. Huvitaval kombel on tiimi +/- näitaja hetkel täpselt null ehk ise on visatud sama palju punkte kui endale sisse lastud. Järgmises kohtumises minnakse reedel 17. jaanuaril Iisakul vastamisi Alutaguse KK tiimiga.

scroll to top