Janari Jõesaar sai oma esimesed mänguminutid Manresa särgis ja viskas esimesed punktid

-Janari Jõesaar ja Manresa korvpallimeeskond | Foto: BAXI Manresa Facebook

Eesti korvpallikoondislane Janari Jõesaar sai Hispaania kõrgliigaklubi Manresa eest kirja oma esimesed punktid, kui aitas tiimil hooajaeelses sõprusmängus 92:74 üle mängida Andorra klubi. Oma esimeses kontrollkohtumises oli Manresa 90:76 alistanud Murcia, kuid Jõesaar siis väljakule ei pääsenud.

Manresa tegi juba kohtumise esimese viie minuti jooksul Andorra vastu 13:1 vahespurdi ja poolajaks oli eduseis rebenenud juba 49:33 peale. Kolmanda perioodi lõpuks olid tablool edunumbrid 76:49 ning korra oli veel eduseis lausa 33 punktiline (85:52), kuid lõpuks tuli Andorra 18 silma peale.

26-aastane eestlane panustas Manresa võitu 4 punktiga. Tiimi ülejäänud punktitoojad olid Makai Mason 16, Rafa Martinez 14, Guillem Jou 13, Yankuba Sima 10, Seth Hinrichs 9, Dani Perez 8, Scott Eatherton 6, Martynas Sajus 5, Juan Pablo Vaulet 4, Marc Penarroya 2, ja Eulis Baez 1 silma.

Andorra poolel tõid edukamatena Tyson Perez 18, Jeremy Senglin 8, Bandja Sy 8, Clevin Hannah 8, Oriol Pauli 6 ja Nacho Llovet 6 silma.