Jurtom, Brown ja Beilinson vedasid Tallinna Kalev/TLÜ võõrsil Maaülikooli vastu võidule

-Martin Jurtom | Foto: Siim Semiskar

Saku I liigas kohtusid neljapäeva õhtul Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid ja Tallinna Kalev/TLÜ meeskonnad. Viimane jäi võõrsil peale numbritega 99:72.

Kalevlased näitasid võimu juba esimesel veerandil, kui rebisid 33:18. Teisel mänguperioodil ärkasid ka tartlased ning vähendasid poolajaks vahe 43:51 peale. Kolmas veerandaeg aga kuulus taaskord Kalevile, kes suurendas vahe enne viimast neljandikku juba 20 punktile – 77:57. Jalga ei lastud sirgeks ka mängu lõpus ning põhiturniiri 17. võit kirjutati Aivo Erkmaa hoolealuste kontosse, kirjutab Basket.ee.

Martin Jurtom tõi võitjatele 23 punkti ja haaras 5 lauapalli. Devonte Devon Brown lisas 19 silma, 8 lauapalli, 7 söötu ja 3 vaheltlõiget. Mitmekülgset mängu näitas ka Daniel Beilinson, kes viskas 14 punkti, võttis 4 lauapalli ja kostitas kaaslasi 6 tulemusliku sööduga.

Maaülikooli resultatiivsemad olid Gert Kaldmäe 19 ja Joosep Russak 14 silmaga.

Mõlemal meeskonnal on põhiturniiril jäänud pidada veel üks kohtumine – EMÜ läheb 29. märtsil võõrsil vastamisi Paide Viking Window meeskonnaga ning turniiritabelis teist positsiooni hoidev Kalev läheb samal ajal vastamisi Tartu Kalev/Estikoga.

Heitlus play-off kohtadele on väga Saku I liigas väga tihe, viska pilk turniiritabelile peale SIIN!