fbpx
Close

K24 MILANOS | Briti korvpalli sisekaemus: piinlik huvipuudus, kuigi koondises on 1,7 miljoni jälgijaga tõsielustaar

-Ovie Soko | Foto: EPA/Scanpix

Sarnaselt meie hiljutisele kirjatükile Horvaatia korvpallist, tegi Milanos kohal olev Korvpall24 portaal väikese sissevaate ka Suurbritannia korvpalli. Kasutasime selleks Iirimaa ajakirjaniku Emmet Ryani abi, kes kirjutab väljaandele Ballineurope.com. Üllataval kombel ühtegi briti žurnalisti Milanos polegi ning ka EM-finaalturniiri mängud koduse telepublikuni ei jõua.

Lahkasime Suurbritannia korvpalliga üsna detailselt kursis oleva Ryaniga põhjuseid, miks koondise tasemel korvpall britte nii külmaks jätab, et tõsieluseriaal “Armastuse saar” on olulisem eetrisse lasta, kui koondise mängud EM-finaalturniirilt. Rääkides “Armastuse saarest”, siis on koondises üks mängumees seal tõsieluseriaalis osaledes kogunud metsiku hulga sotsiaalmeedia jälgijaid ning isegi seda kapitali pole suudetud korvpalli hüvanguks ära kasutada.

Seevastu on Ryanist saanud suur Eesti korvpalli fänn ning EM-finaalturniiri ajal kirjutatud artiklis kiitis ta ülivõrretes meie noore koondise liidreid ning vaatas kadedusega, milline fänniarmee meil Milanosse kohale on sõitnud. Kõigest sellest ja paljust muust saab lugeda enne brittide vastu võetud suurt võitu tehtud pikemast intervjuust Emmet Ryaniga.

scroll to top