fbpx
Close

K24 MILANOS | Valmo Kriisa: ainuke lohutus on see, et Leedu nahas oleks praegu veel raskem olla

-Valmo Kriisa | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpallikoondise saldosse lisandus esmaspäeval taas üks väga valus kaotus, kui tänavuse EM-finaalturniiri kolmandas kohtumises jäädi 70:73 alla Horvaatiale. Korvpall24 leidis pärast mängu lõppu Mediolanum Forumi spordihalli ümbrusest üles kunagise Eesti koondise tagamängija Valmo Kriisa, kellel palusime senist kolme mängu nii mängumehe kui koondise poolehoidja perspektiivist kommenteerida.

Valmo Kriisa sai oma karjääri jooksul samuti EM-finaalturniiri kogemuse kätte, kui ta 2001. aastal Türgis 27-aastasena Eesti koondise tagaliini kuulus. Toona 2001. aasta 2. septembril sai ka Valmo Horvaatia koondisega madistada ning siis olid kaotusnumbrid 69:81. Kriisal jäi tolles kohtumises 16 minutiga punktiskoor avamata. Tänane Eesti koondise mängujuht Kerr Kriisa sai tol päeval täpselt üheksa kuu vanuseks.

Nüüd on Valmo Kriisa pojale ja kogu Eesti koondisele fännina kaasa elamas ning tribüünil kõike platsil toimuvat endale omaselt kõvasti põledes läbi elamas. Tema sõnul on praegune koondis tolle 2001. aasta EM-iga võrreldes ikka hoopis teine tase ning ka tugevate korvpalliriikidega ollakse võimelised mängus püsima. Jube kahju on lihtsalt sellest, et võitu pole veel kätte saadud.

scroll to top