Kadri-Ann Lass ja Györi Ülikool lõpetasid põhiturniiri võiduga

-Kadri-Ann Lass ja Györi naiskond | Foto: Women's Basketball Club Győr Facebook

-Kadri-Ann Lass ja Györi naiskond | Foto: Women’s Basketball Club Győr Facebook

Eesti koondislase Kadri-Ann Lassi koduklubi Györi Ülikool teenis Ungari kõrgliiga põhiturniiri viimases kohtumises võidulisa. Kolmapäeva õhtul käis liigatabelis teist kohta hoidva Györi jaks üle Ludovika Csatast 92:75 (21:22, 20:24, 29:15, 22:14).

Pärast esimest poolaega end viiepunktilisest kaotusseisust leidnud võõrustajad panid teisel poolajal järgmise käigu sisse ja külalistele näidati tagatulesid. Teine poolaeg võideti seisuga 51:29 ja kogu kohtumine 92:75.

Kadri-Ann Lass pääses väljakule 18 minutiks, mille jooksul viskas sisse kõik väljakult võetud visked ja kogus 9 punkti. Lisaks võttis 190 cm pikkune eestlanna maha neli lauapalli ja jagas ühe korvisöödu.

Györi mänguvankrit vedas ameeriklanna Beatrice Mompremier 22 silmaga. Agnes Torok viskas 13 ning Virag Weninger ja Judit Barnai 12 punkti. Külalisi vedasid kaks naist – Janka Hegedus 17 ja Reka Manyoky 15 punktiga.

Põhiturniiril 19 võitu ja 3 kaotust kogunud Györi Ülikooli jaoks algavad play offid 20. märtsil põhiturniiri seitsmendal tabelireal lõpetanud TFSE-MTK vastu. Veerandfinaal-ja poolfinaalseeria mängitakse Ungaris kahe võiduni, finaalseeria kolme võiduni.