fbpx
Close

Kadri-Ann Lass ja Wisla hullasid Poola liiga lõpuklubi vastu

-Kadri-Ann Lass | Foto: Wisla Krakow Facebook

-Kadri-Ann Lass | Foto: Wisla Krakow Facebook

Poola naiste meistriliigas oli Kadri-Ann Lass pühapäeval üks koguni kaheksast oma tiimi mängijast, kes kahekohalise punktiskoorini küündis. Wisla Krakow sai võõral väljakul lustida oma neljanda mängu kaotanud Toruni Energa vastu, kui võideti 111:58 (25:3, 34:23, 31:15, 21:17).

Pärast nelja ülikooliaastat USA-s Poola kõrgliigas profina debüüthooaega tegev 22-aastane Lass pääses väljakule algviisikus ning teenis peatreener Štefan Svitekilt mänguaega 19 minutit. Protokolli kogunes neiul 12 punkti (kahesed 6/10), üks lauapall, 3 resultatiivset söötu ja 5 isiklikku viga.

Chloe Wells viskas võitjate parimana 21 punkti ja jagas 9 korvisöötu, Krystal Vaughn panustas 19 punktiga ning Gabija Meškonyte lisas 13 silma, 6 lauapalli ja 6 söötu.

Krakowi naiskond, kelle kohtumisi on pidevalt ära jäetud ja edasi lükatud, on võitnud mõlemad senised liigamängud. kaotuseta on lisaks neile jätkamas veel ka Gdynia Arka, kellel koos juba neli võitu.

Järgmine mäng on Wislal ajakava järgi 27. oktoobril, kui külla sõidetakse ülipika nimega Gorzow Wielkopolski PolskaStrefaInwestycji Enea naiskonnale, kellel tabelis 2 võitu ja 2 kaotust.

scroll to top