fbpx
Close

Kadri-Ann Lass liitub uue välisklubiga: saan ennast tõestada tase kõrgemal

-Kadri-Ann Lass | Foto: Siim Semiskar

-Kadri-Ann Lass | Foto: Siim Semiskar

Sel hooajal Poola kõrgliigas mänginud Kadri-Ann Lass sai oma esimesel profiaastal Krakowi Wislas õpetlikud kogemused, kuid soovib uuel hooajal ennast tõestada tase kõrgemal.

Korvpall24.ee portaal rääkis nii naiste rahvuskoondise kui ka 3×3 korvpalli koondise esindajaga suveperioodi treeningutest ja uue hooaja plaanidest.

“Jõudsin Eestisse 13. märtsil ja siis pidin olema 2 nädalat karantiinis,” räägib Lass kuidas tema jaoks elukorraldus kodumaal algas. Kuna Eesti Olümpiakomitee andis olümpialastele treeninguteks eriloa, sai Lass koos 3×3 koondislastega teha 5 nädalat trenni Audentese saalis. “Teised tegid trenni kokku 6 nädalat, mina esimesel nädal karantiini tõttu osaleda ei saanud. Pärast seda võtsin kaks nädalat puhkuseks ja nüüd olen hakanud individuaalselt taas treenima.”

Suvel välisriikidesse võistlema ei pääse, küll aga lubab Lass osaleda Eesti turniiridel. “3×3 koondisega pidi tulema järjekordne tihe ja huvitav suvi, kuid nüüdseks on selge, et kõik võistlused on edasi lükatud. See tähendab ka seda, et esialgu koondisega suvel laagreid ei ole. Tänavakorvpalli tahan ikka mängida, kindlasti osalen mõnel Eesti etapil.”

Tallinnast pärit neiut ootab suvel ees ka treeningud Eesti naiste rahvuskoondisega. Korra nädalas tehakse üheskoos videopildi vahendusel üldkehalise ettevalmistuse trenn.

Uueks hooajaks meie koondislane koduklubi Wislaga plaane ei pea. “Wisła on maineka ajalooga klubi ja Poola kõrgliiga on tasemel, iga mäng oli uus väljakutse. Sain mängida mitme Euroopa parima pika mängija vastu, mis oli väga arendav kogemus. Kuid nüüd tahan astuda sammu edasi.”

Hooaja ootamatu lõpp tõi kaasa segadust, kuid Lass kiidab oma agenti. “Selline kiire lõpp tekitas hirmu, kas ja millal tekivad uued võimalused, kuid läks hästi. Mul on oma agendiga väga hea koostöö. Ta teab, mida ma klubilt ja liigalt ootan ning leidis mulle uue klubi. Sain hea pakkumise välisklubilt, kus saan ennast tõestada tase kõrgemal. Klubi nime avaldan, kui kõik detailid paigas.”

scroll to top