fbpx
Close

Suurusehullustus või ülim enesekindlus? Indiana Pacersi staar: tahan tõusta korvpallilegendiks!

-Victor Oladipo | Foto: Wikimedia Commons

-Victor Oladipo | Foto: Wikimedia Commons

Korvpalliliigas NBA on palju pallureid, kellele enesekindluse puudumist kindlasti ette heita ei anna. Üheks selliseks on seitse hooaega liigas veetnud 28-aastane tagamees Victor Oladipo, kelle sõnul on tema eesmärk saada ühel hetkel legendiks.

“Ma tahan, et kogu maailm mäletaks mu nime. Seetõttu ma korvpalli mängin. Seetõttu tulen väljakule tagasi tugevamana. Mul on tegemised veel lõpetamata,” rääkis 193 cm pikkune Indiana Pacersi mängumees väljaandele The Athletic.

Oladipo sai eelmisel hooajal ränga põlvevigastuse ning naasis platsile alles tänavu jaanuari lõpus. Viimased aastad Indiana Pacersit esindanud Oladipo alustas karjääri Orlando Magicus ja pallis vahepeal ühe aasta ka Oklahoma City Thunderis. Mehe senine parim hooaeg on statistiliselt olnud 2017/18, kui ta kogus keskmiselt 23,1 punkti, 5,2 lauapalli, 4,3 söötu ja NBA tolle hetke parimad 2,4 vaheltlõiget mängus.

“Mis korvpalli puudutab, siis tahan tõusta legendiks, punkt! Seetõttu ma teen nii kõvasti tööd. Mäletan aega, kui mitte keegi ei teadnud, kes ma olen ja see motiveerib mind iga päev edasi minema. Seetõttu näen iga päev kõvasti vaeva. Seepärast on raske endale puhkehetke lubada, kuna mul on vaja veel nii palju asju teha,” lisas enesekindel mängumees.

Oladipo hetkel kehtiv leping Indiana Pacersiga kestab 2020/21 hooaja lõpuni.

scroll to top