fbpx
Close

“Kuues Viga” #40 (S2E03) | Tambime Lakersi peatreeneri ja mänedžeri maa alla

Foto: Kuues Viga

NBA uus põhihooaeg algas mitme üllatuse ja mõne pettumusega – esile kerkisid Philadelphia 76ers ühes tiimi superstaari Joel Embiidiga ja Lakersi uus peatreener Darvin Ham.

76ers ja Lakers alustasid niivõrd törtsuvate sooritustega, et tahes-tahtmata tekib kiusatus küsida: “Kui kaua püsivad Doc Rivers ja Darvin Ham oma ametites?” Ardo lisas küsimusele kaks nime veel. Analüüsisime ka Russell Westbrooki dilemmat ja Sten nuputab siiani, mis toimub Lakersi mänedžeri peas, et Westbrook ei ole juba praegu Indianas.

Suunasime pilgud ka Utahisse ja Portlandi, kes on alustanud hooaega üle ootuste hästi ning mõtisklesime, kuhu võivad Jazz ja Blazers jõuda kui nende stardihoog peaks enam-vähem vastu hooaja lõpuni. Tõdesime, et Jazzi mänedžeril on vaja teha palju tööd kui tiim tõesti tahab tankida Prantsuse imetalendi nimel.

Kommenteerisime ka lauas ülivõimsalt domineerivat New Orleans Pelicansi, tujutut Nikola Jokicit, Minnesota noorte staaride omavahelist hõõrumist, vägevalt alustanud Paolo Bancherot, Ja Moranti ja Donovan Mitchelli. Otto Numbrinurga rubriik andis hoiatava signaali Golden State Warriorsi fännidele.

Kirjutage meile uue hooaja alguse puhul mõtteid ja kommentaare kuuesviga@gmail.com ning kui soovite teha oma podcasti, vaadake üle www.podcastrent.ee.

VAATA:

KUULA:

Mis on “Kuues Viga”?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saatejuhtideks on Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra, Erki Saksing ja Sten Padar. Saadet salvestatakse ülimalt uhkes podcastrent.ee stuudios!

scroll to top