Kadri-Ann Lass oli Duquesne’i kaotusmängus naiskonna resultatiivseim

-Kadri-Ann Lass | Foto: Siim Semiskar

Läinud öösel peetud kohtumises võistkonna resultatiivseimaks kerkinud Kadri-Ann Lass sai USA üliõpilasliigas teise järjestikuse kaotuse, kui Duquesne Dukes jäi võõrsil alla Austinis asuvale Texase ülikooli naiskonnale.

NCAA hooaja teises mängus kohtusid Lass ja Duquesne võõrsil Austinis asuva Texase ülikooli naiskonnaga Texas Longhorns, mis asub Associated Pressi ja USA Today edetabelites vastavalt 11. ning 8. kohal. Duquesne’i poolelt avas skoori Lass, kelle kolmepunktivise tõi tabloole numbrid 3:5, kuid seisul 5:7 tegid võõrustajad 9:0 spurdi ning asusid kohtumist kindlalt juhtima. Taaskord viletsat visketabavust näidanud Duquesne viskas avapoolajal vaid 12 silma ja vaheajale mindi 25-punktilises kaotusseisus. Teisel poolajal ei suutnud eestlanna koduülikool enam mängu tagasi tulla ja kohtumine kaotati 41:78 (7:24, 5:13, 11:22, 18:19).

Algviisikus alustanud Lass viibis väljakul 28 minutit ning viskas selle ajaga naiskonna parimana 12 punkti (kahesed 3/7, kolmesed 1/4, vabavisked 3/4). Lisaks kogus eestlannast ääremängija 4 lauapalli, ühe bloki, ühe vaheltlõike ja 2 pallikaotust. Kohtumise resultatiivseim oli Texase mängija Lashann Higgs 20 punktiga.

Lass ja Duquesne peavad oma järgmise NCAA kohtumise esmaspäeval, 12. novembril, kui hooaja esimeses kodumängus võõrustatakse Mount St. Mary’s ülikooli naiskonda.