Kadrina Karude imeline seeria jätkub, alistati esiliiga senine liider

-Kadrina Karud | Foto: Siim Semiskar

Kadrina Karude meeskond sai meeste Saku I liigas kaheksanda (!) võidu järjest, seekord oldi võõrsil tulemusega 85:66 paremad liiga senisest liidrist, KA Tallinna Kalev/TSK meeskonnast.

Soliidne vahe tehti sisse juba esimesel veerandajal, sellele järgnesid kaks üpris võrdset veerandit ning mängu viimasel neljandikul kasvatati eduseis väga kindlaks võiduks. Võitjate parim oli Tõnis Peil, kes kogus 21 punkti, 6 lauapalli, 3 söötu ja 3 vaheltlõiget. Samuel Christian Hooper lisas 17 punkti ja 5 resultatiivset söötu. Kaotajate parim oli 19 punkti ja 9 lauapalliga Martin Jurtom.

KA Tallinna Kalev/TSK langes selle kaotusega turniiritabelis liidrikohalt kolmandaks, neil on kokku 10 võitu ja 4 kaotust. Kadrina, kes alustas hooaega 6 järjestikuse kaotusega, on nüüd Aivar Kuusmaa käe all kogunud 8 võitu järjest ning tõusnud turniiritabelis juba neljandale kohale.

Päeva teises mängus alistas KK Viimsi/Noto kodus ülisuurelt Balteco võistkonna, lõpusireeni kõlades olid tablool numbrid 121:75. Võitjate poolel oli resultatiivseim Kristjan Evart 28 punktiga, tabades sealjuures viskeid 15st 9. Ehk veelgi silmapaistvam oli Mihkel Allorg, kes kogus 23 punkti (visked 12/9), 13 lauapalli ja 7 resultatiivset söötu, Gaspar Bibikovi arvele jäid 17 punkti ja 10 tulemuslikku söötu. Viimsi meeskond tabas kaheseid lausa 75,7% tabavusega ning 34st kaugviskest läks sisse 16. Kaotajate poolelt oli parim 23 punkti visanud Rauno Tikko (kolmesed 7/6).

Viimsi tõusis selle võiduga ka turniiritabeli tippu, neil on hetkel 10 võitu ja 3 kaotust. Eesotsas on aga seis väga pingeline, kuna samuti 10 võitu ja 3 kaotust on Eesti Maaülikool/Skarcon meeskonnal ning kohe nende selja taga on täna Kadrinale kaotanud ja kolmandaks langenud KA Tallinna Kalev/TSK. Balteco on 4 võidu ja 10 kaotusega turniiritabelis 10. kohal.