Kaksikduublile lähedal olnud Karl-Kristjan Karpin juhtis G4S Noorteliiga napi võiduni

-Karl-Kristjan Karpin | Foto: Siim Semiskar

Saku I liigas teenis võidulisa G4S Noorteliiga meeskond, kes alistas BC Kalev/Cramo duubelvõistkonna 80:76.

Avaveerandi 4 punktiga kaotanud G4S Noorteliiga tegi poolajaks vigade paranduse ja läks juhtima 42:37. Kolmanda mänguperioodiga kasvatasid Indrek Visnapuu ja Rauno Pehka hoolealused vahet veel viie punkti võrra (24:19) ning otsustavale veerandile mindi vastu Noorteliiga 66:56 juhtimisel. BC Kalev/Cramo avaldas kõva vastupanu, kuid Audentese Spordigümnaasiumi noored suutsid võidust kinni hoida.

Karl-Kristjan Karpin kogus G4S Noorteliiga parimana 19 punkti ja 7 lauapalli. Ran Andre Pehka ja Oliver Suurorg lisasid kumbki 13 punkti. Kalevlastele tõid Rauno Meerits 20 ja Sten Roosaar 15 punkti, kirjutab Basket.ee.

G4S Noorteliiga paikneb hetkel 10 võidu 8 kaotusega kuuendal, BC Kalev/Cramo I on 6 võidu ja 12 kaotusega kümnendal kohal.

Saku I liiga põhiturniiril on mängida jäänud veel neli vooru.