fbpx
Close

Kalev/Cramo toob meeskonda NBA-s krutskeid teinud mängumehe

-Arnett Moultrie | Foto: AFP/Scanpix

-Arnett Moultrie | Foto: AFP/Scanpix

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond teatas pühapäeval, et leping on sõlmitud NBA kogemusega ameeriklase Arnett Moultrie’ga, kellel paar hooaega kogemust ka superliigast NBA.

28-aastane ja 208 cm pikkune suur äär võeti aastal 2012 NBA draftis 27. valikuna Miami Heati poolt, kuid tegi oma NBA esitused Philadelphia 76ersi särgis, kus ta aastatel 2012-14 sai kokku kirja 59 mängu ning tõi neis keskmiselt 3,6 punkti ja 3,1 lauapalli.

Ameeriklase karjääri NBA-s ei jäänud sugugi plekituks, kui ta sai 2014. aasta märtsis liigalt viiemängulise keelu narkoreeglite rikkumise eest, kui mees jäi vahele kanepi suitsetamisest tingitud jääknähtudega. Tippliigas oli mehel probleeme teisigi, alustades erinevatest vigastustest, probleemidest kehakaaluga kui ka kergetest vastuoludest toona NBA rekordilise kaotusteseeria üle elanud Philadelphia treeneritiimiga.

Pärast NBA-st lahkumist on mehe teekond jätkunud pigem eksootilistes mängupaikades, kui ta on esindanud Hiina, Liibanoni, Puerto Rico, Türgi, Uruguay, Korea, Iraani ja Filipiinide klubisid.

Moultrie’l on karjäärist ette näidata USA koondisega ka üks tiitlivõistluste medal, kui ta aitas 2009. aastal Uus-Meremaal toimunud U19 MM-il oma riigi esindusel võita kulla.

BC Kalev/Cramol on korvi alla abijõudu hädasti vaja, kui tsenter Landen Lucase teenetest äsja loobuti ning suur äär Maksim Salaš murdis treeningul käes luu ning peab esialgse kava kohaselt vähemalt kuueks nädalaks pealtvaatajaks jääma.

Moultrie peaks klubiga liituma koondisemängude pausi ajal.

scroll to top