TTÜ sai Christopher Kasaku vedamisel teises liigas hooaja avavõidu

-Christopher Kasak | Foto: Siim Semiskar

Pühapäevases Saku II liiga mängus kohtusid kodumeeskond TTÜ Korvpallikool (0-2) ja Orissaare Träx (2-3). Tasavägise mängu kallutas enda kasuks TTÜ 83:78 (20:21, 20:20, 19:23, 24:14).

Esimesel poolajal said mõlemad meeskonnad hetkeks nautida 8 punktilist eduseisu, kuid pikemale vaheajale mindi külaliste minimaalse paremusega (41:40). Kolmas veerandaeg kulges Orissaare taktikepi all ning 3:42 enne seti lõppu juhiti juba 11 punktiga (59:48). Väljakuperemeestel õnnestus otsustava neljandiku alguseks vahe tagasi mängida ning peamiselt Christopher Kasaku punktidest mängu pööre tuua. Karli Saare kolm järjestikust korvi tõid Orissaare 3:30 enne lõpuvilet punkti kaugusele (75:76), kuid rohkemaks saarlastel jaksu ei olnud. Külalised võtsid koguni 19 ründelauda, kuid tabasid nii väljakult kui ka vabaviskejoonelt TTÜ-st tagasihoidlikumalt.

Hooaja esimesse võitu andis suurima panuse Christopher Kasak, kes tõi 21 punkti ja jagas 5 söötu. Kasaku vastu tehti koguni 10 viga. Stiven Vatin lisas 17 silma (visked väljakult 4/5) ja 5 lauapalli. Marcus Neiland (4 söötu) ja Renno-Renek Rattasepp (6 lauapalli) viskasid kumbki 16 punkti.

Suurepärast viskekindlust näidanud Härmo Lambut kogus Orissaare parimana 25 punkti (visked väljakult 9/10, vabavisked 7/8), hankis 6 lauapalli ning jagas ka 6 söötu. Karli Saar toetas meeskonda 18 silma ja 8 lauapalliga. Raigo Sooär tõi 9 minutiga 12 punkti.