Keila Korvpallikool alistas teises liigas seni kaotusteta Viimsi

-Conrad Sengbusch | Foto: Siim Semiskar

Saku II liigas toimus laupäeval A-alagrupi kohtumine, kus vastamisi läksid KK Viimsi/Kesklinna KK (2-0) ja Keila Korvpallikool (4-1). Võõrsil mänginud Keila saavutas kindla 95:75 (16:20, 25:12, 27:20, 27:23) võidu.

Kodumeeskond alustas kohtumist edukamalt, juhtides avaveerandaja järel 20:16. Teisest setist alates sai Keila enda rünnaku toimima ning poolajaks oli külaliste edu juba 9 punktiline. Pärast pikemat vaheaega kasvatasid Peep Pahvi hoolealused vahet veelgi ning said otsustavale neljandikule minna 16-punktilises eduseisus. Viimsi 8:0 vahespurt neljanda veerandaja esimese minutiga tõi kodumeeskonna 8 punkti kaugusele (60:68), kuid rohkem Keila end üllatada ei lasknud. Külalised hankisid ründelauast 15 palli ning sooritasid sama arvu vaheltlõikeid, mis andis neile mängus 13 viskeüritust Viimsist enam.

Keila tulemuslikem oli Kristen Kasemets 22 punkti ja 6 lauapalliga. Conrad Sengbusch lisas 18 silma (visked väljakult 8/10) ja noppis 3 vaheltlõiget. Andre Reinarti (16) ja Kevin Sepiku (14) punktikonto oli samuti kahekohaline.

Viimsi edukaim korvikütt Tauri Miggur kogus 17 minutiga 16 punkti ja 7 lauapalli. Võrdselt 15 silma tõid Ralf Kompus (7 lauapalli) ja Egert Vene.

Keila jätkab A-alagrupis 5 võidu ja 1 kaotusega 2. kohal, Viimsil on kolmest mängust kaks võitu ning asub tabelis kolmandal positsioonil.