Egert Haller aitas meeskonna vajaliku võiduni, Sander Raiestele kaotus

-Egert Haller | Foto: Ekraanitõmmis

Egert Haller aitas oma meeskonna C.B.L’Hospitalet võidule Hispaania tugevuselt kolmandas liigas (LEB Silver) Globalacaja La Roda tiimi üle skooriga 69:66 (28:19, 15:12, 10:17, 16:18).

C.B.L’Hospitalet alustas mängu väga hästi. Täpsed oldi kahepunktivisetel, tugevad lauavõitluses ning poolaeg võideti 12 punktiga. Pinge tõi mängu tagasi kolmas veerand, kui kolmeseid hästi tabanud Globalacaja meeskond jõudsalt lähemale rebis. Lõpuvile oli aga armuline ning päästis meie mehele võidu.

Egert Haller 9 minutiga skoori avada ei suutnud (kahesed 0/1, kolmesed 0/2), võttis ühe lauapalli ja andis ühe söödu. Meeskonna parimad olid Mouhamadou Diop18, Edgar Herrero 12 ja Joan Custodio 10 silmaga.

Vastaste parimad olid Jose Luis Albadalejo 17, Gregorio Jesus Encarnacion 13 ning Michel Ofik Nzege 10 punktiga.

Liigatabelis asub Halleri tiim nüüd 4 võidu ja 6 kaotusega 9. kohal. Järgmisena kohtub C.B.L’Hospitalet võõral väljakul 1. detsembril Torrons Vicensi meeskonnaga.

Sander Raieste ja Baskonia duubel oli Hispaanias samuti võistlustules (LEB Silver liiga), kuid platsilt tuli seekord lahkuda kaotusega, kui jäädi alla Teslacard Circulo Gijon Balonci meeskonnale skooriga 73:87 (16:27, 15:19, 19:26, 23:15).

Jõujooned pandi paika sisuliselt juba esimesel veerandil, kui Baskonia duubel leidis ennast 11-punktilisest kaotusseisust. Vaid viimasel veerandil suudeti vastaseid edestada, kui need said mängu vabamalt võtta.

Sarnaselt Halleriga, jäi ka Raieste panus kasinaks. 28 minutiga viskas eestlane 5 punkti (kahesed 1/4, kolmesed 1/4), hankis 4 lauapalli, andis 3 söötu, tegi 2 pallikaotust ja 2 viga. Meeskonna parim oli 22 punkti ja 11 lauapalliga Miguel Burgos. Lätlane Arturs Kurucs lisas 15 silma.

Teslacardi meeskonda vedasid Efosa Anthony Osayande 22 punkti ja 15 lauapalliga ning Saul Blanco Gonzalez 20 silmaga.

Liigatabelis vaatab vastu eelviimane ehk 11. koht. 10 mängust on saadud 3 võitu. Järgmisena kohtutakse 1. detsembril kodusaalis Bodegas Rioja Vega tiimiga.