Egert Haller oli napilt kaotatud mängus märkamatu

-Egert Haller | Foto: Ekraanitõmmis

Egert Haller madistas Hispaania tugevuselt kolmandas liigas (LEB Silver) Basquet Girona meeskonnaga, kuid eestlase tiimil C.B.L’Hospitalet’il tuli vastu võtta napp kaotus 75:77 (14:29, 26:11, 19:16, 16:21).

Mäng möödus mõlemale meeskonnale suurte tõusude ja mõõnadega. Esimese veerandi võitis Girona 15-punktiga, teises oli sama kindlalt parem jällegi Halleri tiim ning poolajaks oli seis võrdne – 40:40. Teine poolaeg möödus tasavägisemalt ja kolmestel kindlama käega olnud Girona (47% tabati kaare tagant) võttis napi võidu.

Hallerile jagus seekord mänguaega 2,5 minutit, mille jooksul jõudis mööda visata kaks kolmest. Meeskonna parimad olid Shota Gelazonia 25, Ivan Casado 17 ja Edgar Herrero 15 punktiga.

Girona poolelt tõid Leo Cizmic 13, Andre Mark Anthony Berry 12 ning Xavier Barriga 11 punkti.

Liigatabelis asub Halleri klubi nüüd 6 võidu ja 9 kaotusega 7. kohal. Järgmisena kohtutakse 5. jaanuaril võõral väljakul Hestia Menorca tiimiga.