Egert Halleri meeskond kaotas Hispaanias lähirivaalile

-Egert Haller | Foto: Ekraanitõmmis

Hispaania tugevuselt kolmandas liiga (LEB Silver) idakonverentsis C.B.L’Hospitalet meeskonna ridades palliv Egert Haller jäi võõrsil alla lähirivaali Hestia Menorca tiimile skooriga 52:62 (21:22, 12:12, 14:8, 14:20).

Skoorivaene mäng möödus vastaste taktikepi all, kes võitis esimese veerandi 10 punktiga. Kui teine neljandik oli viigiline, siis kolmandal tekkis C.B.L’Hospitalet’ tiimil võimalus mängu tagasi saada ning vähendas vahe vaid neljale silmale. Paraku puterdasid Menorca mängijad palli vähem ning võtsid võidu. Mõlemad meeskonnad tabasid väga kehva protsendiga väljakult ning Halleri sats ei suutnud lisaks korralikult realiseerida ka vabaviskeid (56% vastaste 76% vastu).

Egert Haller mängis peaaegu 19 minutit, visates selle aja jooksul 3 punkti (kahesed 0/1, kolmesed 1/5), võttis 2 lauapalli ja andis ühe söödu. Meeskonna poolelt paistis silma Ivan Casado 11 punktiga.

Menorca parimad olid Richaud Jeron Felix Pack 16, Jorge Martin 13 ning Fitzgerald White jr samuti 13 punktiga.

Selle kaotusega jagab Halleri tiim koos Menorca ja Aceitunase meeskondadega 7.-9. kohta. Kõigil on 6 võitu ja 10 kaotust. Järgmisena kohtub C.B.L’Hospitalet koduväljakul 12. jaanuaril Arcos Albacete Basketiga.