Kardi-Ann Lass ja Györi said tabelisse kirja kaotuse ja võidu

-Kadri-Ann Lass | Foto: Women's Basketball Club Győr Facebook

-Kadri-Ann Lass | Foto: Women’s Basketball Club Győr Facebook

Eesti koondislase Kadri-Ann Lassi koduklubi Györi Ülikool pidas sel nädalal kaks kohtumist Ungari kõrgliigas. Kui kolmapäeval tuli võõral väljakul tunnistada Ludovika-FCSM Csata naiskonna selget paremust, siis laupäeval pöörati purjed taaskord võidulainele ning tabelisse kirjutati suur võit Ujbuda Elte Beaci üle.

Györi Ülikool sõitis kolmapäeval külla Ludovika-FCSM Csata naiskonnale ja jäi alla numbritega 66:77 (17:22, 19:17, 12:19, 18:19). Ühtlaselt skoorinud Györi poolelt viskasid kahekohalise arvu punkte kõik algviisikus alustanud pallurid. Võõrustajatele tekitas enim pahandust 16 silma visanud Reka Dombai. Debora Dubei ja Brianna Kiesel panustasid 12 punkti. Agnes Töröki ning Beatrice Mompremieri arvele kogunes võrdselt 10 silma. 7 minutit väljakul viibinud Kadri-Ann Lass noppis ühe lauapalli ja kätt valgeks ei saanud. Võõrustajate kõige tulemuslikum oli Hayes Keyona Lavette 22 silmaga.

Laupäeval sõitis Györi Ülikool Ungari pealinna Budapesti, et võtta mõõtu Ujbuda Elte Beaciga. Tänu heale teisele ja kolmandale 10-minutilisele perioodile kirjutati tabelisse kindel 82:65 (18:21, 24:14, 25:10, 12:23) võit. Györi poolelt kogusid taaskord viis mängijat kahekohalise punktisumma. 16 silma kanti Beatrice Mompremieri arvele. 12 punkti kogusid võrdselt Virag Weninger, Brianna Kiesel ja Kadri-Ann Lass. 190 cm pikkuse eestlanna viibis väljakul 17 minutit ja visatud punktidele lisaks noppis 3 lauapalli ja jagas ühe tulemusliku söödu. 10 punkti panustas Debora Dubei. Üleplatsinaiseks kerkis võõrustajate pallur Ieshia Diamond Small 19 silmaga.

Györi Ülikool on Ungari kõrgliigas 12 naiskonna seas 5 võidu ja 2 kaotusega 5. tabelireal. Järgmise mängu peab Kadri-Ann Lassi koduklubi 2. detsembril, kui võõrustatakse Aluinvendi DVTK naiskonda.