fbpx
Close

Karl Johan Lips eelmise hooaja segadustest Tallinna Kalevis: nad ühel hetkel ise ka ei teadnud, kes on peatreener

-Karl Johan Lips | Foto: Siim Semiskar

Eelmisel hooajal Paf Eesti-Läti liigas Tallinna Kalev/TLÜ särgis Eesti klubide arvestuses küll kindlalt viimase kohaga leppima pidanud Karl Johan Lips tegi individuaalselt taas silmapaistva hooaja, kui oli skooritabelis keskmiselt 15,5 punktiga kaheksas ja sellega parim eestlane. Uuel hooajal läheb 25-aastane ja kahemeetrine Lips appi kõrgliigadebüüti tegevale kasvatajaklubile KK Viimsile.

Korvpall24 portaal krabas Lipsul särginurgast suvel 3×3 korvpalli karusellil, kus ääremängija Macroni tiimiga tuuritas ja suuri tegusid tegi. Ka suve suurim emotsioon pärineb Lipsul just 3×3 korvpallist, kui ta aitas Eesti koondisel Rumeenias tagada EM-finaalturniiri pääse.

Pikemas usutluses vaatame esmalt tagasi eelmisele hooajale, mis Lipsu kinnitusel meeskondlikus vaates vaid kolm võitu teeninud Tallinna Kalevi jaoks täielikult ebaõnnestus. Kuna intervjuu sai tehtud enne, kui Lipsu ametlik Viimsiga liitumine kinnitust sai, siis pinnisime toona veel meest ka tulevikuplaanide asjus ning saime teada, et Eestis oli tänavu suvel vaid kaks klubi, kuhu ta oli nõus minema.

scroll to top