Karl-Johan Lips uuest hooajast: Post hakkab korvi kohale sööte andma

-Karl Johan Lips | Foto: Siim Semiskar

Tallinna Kalev/TLÜ korvpallimeeskond andis sotsiaalmeedia vahendusel teada, et järgmisel hooajal jätkab tiimis Karl-Johan Lips. Pallur oli eelmisel hooajal Kalevi liidrite hulgas, kui mitmekülgse mänguga tõi 29,7 minuti jooksul keskmiselt 14,8 punkti, 7,1 lauapalli ja 2,4 korvisöötu kohtumises.

Suvel tublisti 3×3 korvpallis etappe võitnud ja teisigi poodiumikohti teeninud Lips (199 cm) on uueks hooajaks heas vormis. Mees ütles Korvpall24.ee-le, et on suvel usinasti jõusaalis lammutanud ja jälgib hoolega jõutreeneri nõuandeid.

Kalev on jõudsalt tiimi kohalike mängijatega täiendanud. Juulis teatas meeskonnaga liitumisest koondislane Siim-Markus Post (184 cm), kes eelmisel hooajal tõi Eesti-Läti liigas 29,4 minutiga 11 punkti, 6,9 korvisöötu ja 4 lauapalli kohtumises. Samuti on meeskonda tagasi tulnud mullu esiliigas säranud lennumasin Martin Jurtom (200 cm).

Korvpall24.ee küsis Lipsu käest, kas uute meeste tulekuga on ka tema roll muutunud. Lips vastas: “Ma jätkuvalt rohkem viske- kui söödumees. Post hakkab korvi kohale sööte andma.”