Kauhajoki alustas poolfinaalseeriat kaotusega, Vehmanen jäi nullile

-Kiur-Thomas Vehmanen | Foto: Siim Semiskar

Kiur Thomas Vehmaneni koduklubi Kauhajoki Karhu Basket kaotas Soome kõrgliiga poolfinaalseeria avamängus võõrsil 83:95 Tampere Pyrintöle.

Juhtima ei pääsenud Kauhajoki mängu jooksul kordagi. Külalised jäid avaveerandi lõpuks kuue punktiga taha ning sama suures kaotusseisus mindi ka poolajapausile. Teisel poolajal Kauhajoki neljast punktist lähemale ei jõudnud.

Kohtumist pingilt alustanud Vehmanen pääses platsile veidi enam kui neljaks minutiks, kuid ühtegi pealeviset ei teinud. 21-aastase tagamängija arvele jäi üks resultatiivne sööt, negatiivse poole pealt ka üks pallikaotus.

Mängu parimad punktitoojad olid ameeriklased. Kauhajoki poolelt olid resultatiivseimad Anthony Hilliard ja Collin Malcolm, kes kogusid vastavalt 23 ja 22 punkti. Võitjate edukaim oli 21 punktiga Marcus Lewis.

Nelja võiduni mängitava seeria teine kohtumine peetakse reedel, 2. aprillil Kauhajoki kodusaalis.