fbpx
Close

Keila Korvpallikool läbis U20 EYBL-i etapi Rumeenias täisedu nelja võiduga

-Keila Korvpallikool | Foto: Keila Korvpallikool Facebook

-Keila Korvpallikool | Foto: Keila Korvpallikool Facebook

Keila Korvpallikooli meeskond võitis EYBL-i U20 turniiril Rumeenias, Cluj-Napocas kõik neli kohtumist. Etapi viimases mängus alistati seni võiduta püsinud ning pisut noorematest poistest koosnev Tšehhi tiim Prostejovi Orli 80:55.

Kõik mängijad said ühtlaselt mänguminuteid. Suurimaks korvikütiks oli 16 punkti kogunud Kristen Kasemets, kes sai kirja ka 6 söötu, 5 vaheltlõiget ja 5 lauapalli. Kevin Sepik lisas 14 ning Roland Tamkivi ja Conrad Sengbusch 12 silma, kirjutab Keila Korvpallikool oma Facebooki lehel.

Etapi korraldajad valisid tähtede viiskusse Roland Tamkvi ning meeskonna MVP tiitel anti Conrad Sengbuschile. Keila poisid mängivad Euroopa noorte liigas juba kuuendat hooaega, kuid täiseduga pole seni ühtegi etappi lõpetatud. Seega võib seda pidada seniseks parimaks tulemuseks.

Edu aluseks oli kiire ja terav rünnak, mis tekitas palju vabu viskekohti. Kaitses tegutseti aga suuremate mängijate vastu meeskondlikult.

Euroopa liiga jätkub Keila jaoks alles veebruari alguses Ungaris. Esimese etapi tulemuse põhjal ei saa enam seda väiksemat eesmärki, kui tugevamate finaalturniirile jõudmine.

Meeskond mängis Rumeenias koosseisus: Kevin Sepik, Uku-Kaarel Mõtte, Mart Maide, Kristen Kasemets, Margus Pahv, Hannes Hiie, Marek Uusoja, Roland Tamkivi, Marcus Lenk, Conrad Sengbusch ja Aleksandr Šadrin.

scroll to top